Online kurzy homeopatie

Vyberte si z naší nabídky online kurzů homeopatie, které můžete studovat z pohodlí vašeho domova nebo na cestách.

Jaké online kurzy homeopatie nabízíme?
 
 

Online kurzy homeopatie

  Nejprodávanější

Klasická homeopatie pro maminky s dětmi

Prozkoumejte základní principy homeopatické léčby a naučte se zvládat některé nezávažné akutní stavy svých dětí za pomoci homeopatických léků.

Cena: 750 Kč / 30 €

Detail kurzu

Jak studovat materii mediku efektivně

Znáte ten pocit, kdy otevřete materii mediku a říkáte si, že se to nemůžete nikdy naučit? Že nevíte jak rozpoznat, které symptomy jsou důležité a které naopak ne? Neházejte flintu do žita! Po absolvování  tohoto kurzu budete přesně vědět jak na to a léky si budete pamatovat. 

Cena: 750 Kč / 30 €

Detail kurzu

Intenzivní kurz Organonu

Pochopení Hahnemannova Organonu je esenciální pro každého homeopata. Poznejte s námi prvních 200 paragrafů tohoto monumentálního díla klasické homeopatie.

Cena: 9 900 Kč / 396 €

Detail kurzu

Intenzivní kurz akutní materie mediky 1

První díl dlouho očekávaného kurzu se zaměřením na homeopatickou léčbu akutních stavů. Podrobné studium 40 léků spolu s důrazem na klíčové symptomy při akutních stavech a diferenciální diagnostiku.

Cena: 2 990 Kč / 119,60 €

Detail kurzu

Intenzivní kurz akutní materie mediky 1+2

První a druhý díl dlouho očekávaného kurzu se zaměřením na homeopatickou léčbu akutních stavů. Podrobné studium 80 léků spolu s důrazem na klíčové symptomy při akutních stavech a diferenciální diagnostiku.

Cena: 5 900 Kč / 236 €

Detail kurzu

Kurz Materia medika pro pokročilé

Náš nejpodrobnější kurz materie mediky s důrazem na detailní pochopení rozvoje patologie ze zdravého do zhrouceného stavu u každého léku a podrobnou a detailní diferenciální diagnostiku v různých klinických situacích.

Cena: 9 900 Kč / 396 €

Detail kurzu

 

Co je potřeba ke studiu?

 

  

 

Co říkají naši studenti na Online kurzy 

"Dobrý večer, pane Zachariáši, z Vašeho kurzu Klasická homeopatie pro maminky s dětmi jsem nadšená. Teď to poslouchám a pouvažuji o 3letém studiu. Stáhla jsem si přednášku po částech do mobilu a kdykoliv mám čas, tak si to poslouchám. Jinak do kdy se mám rozhodnout, pokud bych chtěla začít 1.ročník dálkově, do kdy se musí podat přihláška? Přeji Vám hezký večer"

Klára Dlabolová Přejít na reference

"Dobrý večer, právě jsem dokončila váš online kurz Klasické homeopatie pro maminky s dětmi a musím říct, že jsem jedním slovem nadšená. Všechny léky jsou popsány velmi jasně, stručně a pokrývají nejdůležitější symptomy, které jsme my maminky schopné zachytit a poté snad také úspěšně vybrat lék v akutních případech. Ještě jednou děkuji za výbornou přednášku. Mějte se hezky. S pozdravem"

Martina Chvalinová Přejít na reference

"Dobrý den, Váš seminář k Organonu byl pro mě osobně velkým přínosem, dostal jsem odpovědi na některé zásadní otázky ohledně homeopatie, které mám teď v hlavě a vše je zase o něco jasnější. Mějte se pěkně!"

Ondřej Taufer Přejít na reference