Studium homeopatie 
základní a postgraduální 

Ať už jste úplní začátečníci, studenti homeopatie nebo praktikující homeopaté, máme pro vás kurzy nabité informacemi, které jinde nenajdete a díky kterým uvidíte skutečné výsledky. Podívejte se na naše kurzy níže a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat nebo přijďte na ukázkovou hodinu zdarma.

Jaké studium homeopatie nabízíme?
 
 
 

Možnosti studia homeopatie

  Otevíráme v říjnu 2019

3letý intenzivní výcvik v homeopatii

Chytla vás homeopatie za srdce a chcete se s její pomocí naučit účinně pomáhat sobě i svým blízkým? Pak je tento kurz právě pro vás. Možnost dálkového studia 1. ročníku

Detail kurzu

Praktický klinický výcvik v homeopatii

Jste student homeopatie nebo praktikující homeopat a chcete získat více praktických zkušeností? Na tomto kurzu uvidíte, jakých výsledků je možno dosáhnout pomocí klasické homeopatie.

Detail kurzu

2letý postgraduální výcvik

Máte za sebou základní kurz u nás či jinde a rádi byste výrazně prohloubili své znalosti materie mediky malých léků? Na tomto kurzu také získáte praktickou zkušenost s odebíráním a vedením komplikovaných případů.

Detail kurzu

Kurz člena první pomoci

Základní znalosti fyziologie lidského těla vám mohou výrazně pomoci při studiu homeopatie.
Akreditováno ministerstvem.

Detail kurzu
  Novinka

Mentoring club

Máte za sebou základní i postgraduální kurzy a rádi byste konstantně prohlubovali své znalosti a trvale profesně rostli? Pak je tento program ušitý na míru právě vám.

Více o Mentoring clubu

Online kurzy

Máme pro vás i kurzy homeopatie, které můžete studovat z pohodlí vašeho domova nebo na cestách.

Více o online kurzech
 
 
 

Petr Zachariáš, zakladatel školy a přímý student prof. George Vithoulkase

Petr Zachariáš je zakladatel a hlavní lektor na Prague College of Classical Homeopathy a homeopat s 16 letou praxí. Petr zasvětil velkou část dosavadního života teoretické i praktické výuce klasické homeopatie.

Více o knize