Tříletý intenzivní výcvik v homeopatii

Naší filozofií je individuální přístup ke studentům, a proto je počet studentů ve třídě omezen na 35 lidí.

Prezenční nebo dálkové studium / zobrazit termíny 

Prezenční i dálkové

Cena:
1 850 Kč/studijní víkend
nebo
74,00 €/studijní víkend

Cena za studijní víkend
Celkem: 10 studijních víkendů/rok
Financování: Měsíčně/Ročně
Sleva 10 % při platbě za celý rok

Přihlásit se ke studiu

Co nákupem kurzu získáte?

Možnost studovat 1. ročník dálkově

Audionahrávku každého semináře

Podrobná skripta

Výuka akutní materie mediky ve 2. a 3. ročníku

Velký podíl praxe s kontrolami pacientů

Výuka práce s homeopatickým software Radar Opus

Výuka angličtiny pro homeopaty

Certifikát PCCH

Podívejte se, co vás čeká

 
 

Co se v kurzu naučíte?

Hlavním cílem tohoto kurzu je poskytnout studentům kompletní přípravu na otevření vlastní homeopatické praxe. Po jeho absolvování jsou studenti schopni poskytovat profesionální homeopatické poradenství na velmi vysoké úrovni. Celý kurz je vystaven na třech základních pilířích a těmi jsou porozumění homeopatické teorii a jejím principům, znalost homeopatických léků a schopnost tyto znalosti aplikovat v praxi.

Výcvik povede Petr Zachariáš, ředitel a zakladatel Prague College of Classical Homeopathy, homeopat s více než 16letou praxí, absolvent International Academy of Classical Homeopathy a přímý student Prof. George Vithoulkase, jednoho z nejvýznamnějších homeopatů současnosti. Další lektory, se kterými se budete setkávat, naleznete ve vzdělávací sekci na našich stránkách v rubrice Náš lektorský tým.

Podrobné informace o studiu / Zobrazit pdf

 

Výuka podle nejvyšších mezinárodních standardů

Studium teorie, materie mediky a praxe v celkovém rozsahu 550 hodin splňuje nejvyšší nároky na homeopatické vzdělávání, které jsou stanoveny mezinárodními homeopatickými institucemi. Naše osnovy jsou inspirovány osnovami International Academy of Classical Homeopathy v Řecku, kde studovala nebo si rozšiřovala vzdělání většina našich lektorů. Díky tomu nabízíme vysoce nadstandardní stupeň homeopatického vzdělávání.

První ročník

První ročník je zaměřen především na výuku homeopatické teorie a materie mediky. Klademe velký důraz na skutečné porozumění vyučovaným tématům a podporujeme aktivní zapojení všech studentů do výuky a diskuzí, abychom tak rozptýlili všechny nejasnosti a připravili vás na další část výuky – praktický klinický výcvik a supervize. Všichni studenti dostávají na každé hodině podrobná skripta, takže nepíší diktát a mohou se tak soustředit na přednášku, zapojovat se do diskuzí, pokládat otázky, atd.

Osnovy 1. ročníku studia / Zobrazit pdf

Druhý a třetí ročník

Nejdůležitější součástí druhého a třetího ročníku je praktická výuka na živých případech. Pacienti dochází na pravidelné kontroly, díky čemuž se studenti naučí dlouhodobě vést případ, vyhodnotit reakci na podaný lék a mohou tak aplikovat mnoho dalších získaných znalostí v praxi.

U každého případu provádíme nejen repertorizaci s důrazem na nejdůležitější a klíčové symptomy případu, ale studenti se zároveň učí pozorovat pacienta a všímat si neobvyklých a pro homeopata velmi důležitých znaků a symptomů, které spolu s informacemi získanými od pacienta tvoří důležitý základ pro předepsání léku. Naším cílem je, aby se studenti naučili během odebírání případu přemýšlet jako homeopaté.

Osnovy 2. ročníku studia / Zobrazit pdf
Osnovy 3. ročníku studia / Zobrazit pdf

Časový harmonogram

Studium ve všech ročnících probíhá 1 víkend v měsíci (sobota + neděle) od 9:00 do 18:00 hod.
Ve druhém a třetím ročníku je výuka v sobotu od 9:00 do 18:00 a v neděli od 9:00 do 16:00 hod.

 
 

Kdo vás kurzem provede?

Petr Zachariáš, Dip. IACH

Petr Zachariáš je zakladatelem a hlavním lektorem na Prague College of Classical Homeopathy. Homeopatii se...více
 
 
 
 

 

Co říkají naši studenti o Tříletém intenzivním
výcviku v homeopatii

"Ahoj Petře, Tvoje škola mi hodně dala, troufám si tvrdit, že mi pomohla změnit úhel pohledu na všechno, co se nám a okolo nás děje. Studium homeopatie mě opravdu chytlo, i přesto, že se tomu z časových důvodů nevěnuji naplno. Obdivuju s jakou energií a nadšením se homeopatii věnuješ a snažíš se předávat dál. Děkuji za to a jsem ráda, že toho můžu být součástí."

Šárka Navalaná Přejít na reference

"Ahoj Petře, děkuju za celou Tvojí školu. Znamenala pro mě mnohem víc než jen úžasně podanou výuku homeopatie. Díky ní jsem se dozvěděla tolik o fungování lidského těla a především jsem dokázala vzít svoje zdraví a zdraví své rodiny do svých rukou. Získala jsem tak nezávislost a možnost dělat práci, která mě naplňuje a má smysl. Díky a měj se krásně!

Ela Routová Přejít na reference

"Ahoj Petře, chtěla jsem Ti poděkovat za celý kurz a všechno, co jsi nejen mě naučil. Mám už za sebou čtyřleté studium na xxx, ale musím říct, že až po studiu na Tvé skole se cítím jako připravený homeopat :-) Takže ještě jednou díky! Měj se pěkně.

Olga Doležalová Přejít na reference