Praktický klinický výcvik v homeopatii

Získejte jedinečnou praktickou zkušenost na vlastní kůži.

Prezenční studium / zobrazit termíny 

Prezenční studium

Cena:
1 000 Kč/měsíc
nebo
40,00 €/měsíc

Cena za studijní blok
Celkem: 10 studijních bloků
Financování: Měsíčně/Ročně
Sleva 10 % při platbě za celý rok

Přihlásit se ke studiu

Co získáte absolvováním tohoto kurzu?

Výrazné zlepšení praktických výsledků s klienty.

Značné prohloubení znalostí materie mediky.

Schopnost rychlé diferenciální diagnostiky.

Audionahrávku z analýzy každého případu.

Certifikát Prague College of Classical Homeopathy.

Podívejte se, co vás čeká

 
 

Praktický klinický výcvik v homeopatii

Umění odebrat případ tak, abychom u každého pacienta byli schopni najít to, co je na tom konkrétním případu zvláštní a charakteristické, vyžaduje nejen znalosti materie mediky a teorie, ale také specifický způsob myšlení, který je nutno si osvojit. Přinášíme Vám jedinečný kurz, na kterém uvidíte v reálném čase jak zkušený homeopat přemýšlí přímo během odebírání případu.

Každý z účastníků tak získá nejen přímou zkušenost s jedinečným způsobem myšlení, který je nezbytný při analýze každého případu, ale také se naučí všímat si detailů, které mohou být rozhodující při volbě léku. U každého případu bude probíhat velmi podrobná diferenciální diagnostika mezi všemi léky mající nějaký vztah k danému případu, což studentům pomůže výrazně prohloubit znalosti materie mediky a schopnost rychlé diferenciální diagnostiky mezi léky.

Výcvik povede Petr Zachariáš, zakladatel Prague College of Classical Homeopathy, homeopat s více než 16letou praxí, absolvent International Academy of Classical Homeopathy a přímý student Prof. George Vithoulkase, jednoho z nejvýznamnějších homeopatů současnosti.

 

 

Jak probíhá Praktický klinický výcvik?

Pacienti dochází na pravidelné kontroly, díky čemuž mají studenti na vlastní oči možnost vidět efekt homeopatické léčby u velmi širokého spektra potíží, jako např. atopický ekzém, autoimunitní onemocnění, alergie, psychické potíže a mnoho dalšího. Studenti si osvojí mnoho technik a strategií odebírání případu a získají přímou zkušenost s jejich dlouhodobým vedením. Mimo jiné se naučí vyhodnotit reakci na podaný lék a výrazně prohloubí své znalosti materie mediky a schopnost rychlé diferenciální diagnostiky mezi jednotlivými léky.

Komu je Praktický klinický výcvik určen?

  • Všem, kdo chtějí na vlastní oči vidět, co dokáže klasická homeopatie.
  • Studentům, kteří chtějí získat cenné praktické zkušenosti.
  • Homeopatům, kteří chtějí zvýšit efektivitu svých předepsání.
  • Všem, kdo po mnoha letech praxe mají pocit, že profesně stagnují a rádi by získali zpět své počáteční nadšení do homeopatie.

Co získáte absolvováním tohoto kurzu?

  • Výrazně zlepšíte efektivitu předepsání u svých klientů.
  • Získáte schopnost rychlé diferenciální diagnostiky mezi léky a výrazně prohloubíte své znalosti materie mediky.
  • Uvidíte na vlastní oči, co dokáže klasická homeopatie a nabudete cenné praktické zkušenosti.
  • Získáte znovu entuziazmus a chuť do homeopatie a vaše praxe už nikdy nebude rutinní a nudná.
  • Audionahrávky z analýzy každého případu.
  • Certifikát Prague College of Classical Homeopathy.
 
 

Kdo vás kurzem provede?

Petr Zachariáš, Dip. IACH

Petr Zachariáš je zakladatelem a hlavním lektorem na Prague College of Classical Homeopathy. Homeopatii se...více
 
 
 
 

Co říkají naši studenti na Praktický klinický výcvik v homeopatii 

"Musím se podělit o dojem z včerejšího odebrání případu přes skype – to bys měl dělat častěji - bylo to kouzlo a jsme všichni koukali po sobě a říkali, že snad k důchodu anebo v příštím životě dotáhneme alespoň na 10 % tvé úrovně. I přesto, že už jsme byli hodně unaveni, bylo to úchvatné."

Světlana Dzhanezashvili Přejít na reference

"Ahoj, moc Ti děkuji za čas a energii, kterou jsi nám věnoval. Jsi skvělý pedagog, nikdy jsem se nenudila a hodně jsi mě naučil. Absolvovala jsem školu u xxx- ta mě naučila mít ráda homeopatii, ale používat ji jsi mě naučil (snad) až Ty. Myslím, že tuším, jak homeopatii uchopit a nebojím se rozhovoru. A děsně mě baví MM :-)"

Kateřina Molnárová Přejít na reference

"Pane Zachariáši, nevím co napsat, aby to neznělo příliš formálně. Děkuji Vám za zaslané materiály i za obyčejný přístup k lidem. Jste příkladem nejen pro svůj homeopatický přístup k případu, ale k lidem obecně. Tak však dosahujete u lidí daleko více než memorováním pouček a vystupováním jako by z úrovně "nad" ostatními. Tady do puntíku platí "exempla trahunt". Díky Vám za vše. Srdečně zdraví a na další setkání se těší, Anna Samková."

Anna Samková Přejít na reference