Intenzivní kurz Organonu

Pochopení Hahnemannova Organonu je esenciální pro každého homeopata. Poznejte s námi prvních 200 paragrafů tohoto monumentálního díla klasické homeopatie.

 

Cena: 9 900 Kč / 396,00 €

Počet Lekcí: 20
Celková délka kurzu: 60 hodin

Pro shlédnutí kurzu musíte být přihlášen nebo mít účet.

Co získáte nákupem kurzu?

Pochopení velmi pokročilé homeopatické teorie s důrazem na použití v praxi.

Výrazný přínos pro vedení komplikovaných případů.

Doživotní přístup k celému kurzu (60 hodin přednášek).

Podrobná skripta.

Podívejte se, co vás čeká

 
 

Co se v kurzu naučíte?

Hahnemannův Organon představuje základní dílo klasické homeopatie. V jeho paragrafech se skrývají nejen odpovědi na většinu otázek, které si homeopaté často kladou, ale je také zdrojem mnoha informací, které si při letmém přečtení zřídkakdy uvědomíme, a to i přesto, že se jedná o informace naprosto zásadní pro homeopatickou praxi.

Během tohoto kurzu se budeme zabývat podrobným výkladem a pochopením prvních 200 paragrafů tohoto monumentálního díla. S. Hahnemann v těchto paragrafech rozebírá nejen podrobné mechanismy jednotlivých homeopatických principů, ale také vyslovuje otázky a odpovědi na témata, jako jsou mise homeopatické léčby, skutečný význam nezaujatého pozorování, překážky bránící v léčbě, primární a sekundární účinek léků, přístup homeopata k pacientům a mnoho dalších témat, která jsou na seminářích často opomíjena.

Organizace studia

Kurz obsahuje 20 studijních bloků (každý blok obsahuje 10 paragrafů).

Studijní materiály

Studijní materiály ve formě skript, která obsahují všechny důležité informace o probíraných paragrafech Organonu, jsou v ceně kurzu.

 
 

Kdo vás kurzem provede?

Petr Zachariáš, Dip. IACH

Petr Zachariáš je zakladatelem a hlavním lektorem na Prague College of Classical Homeopathy. Homeopatii se...více
 
 
 
 

Co říkají naši studenti o kurzu - Intenzivní kurz Organonu

"Váš seminář na téma Organon byl skutečně výjimečný na dané téma, za celá léta  jsem nic podobného neslyšel. Také jste to skutečně velmi dobře přednesl, děkuji. S pozdravem MUDr. Petr Halaška"

MUDr. Petr Halaška Přejít na reference

"Dobrý den, Váš seminář k Organonu byl pro mě osobně velkým přínosem, dostal jsem odpovědi na některé zásadní otázky ohledně homeopatie, které mám teď v hlavě a vše je zase o něco jasnější. Mějte se pěkně!"

Ondřej Taufer Přejít na reference

"Ahojky Petře, pořád mám v hlavě homeopatiké bzučení. Jsem nadšená a maximálně spokojená a fakt jsem ráda, že jsem tě potkala."

Přejít na reference
 
 
 

Další kurzy

Kurz Materia medika pro pokročilé - online kurz

Tento kurz je určen všem pokročilým studentům a absolventům homeopatických škol, kteří chtějí intenzivně pracovat na prohlubování svých znalostí Materie mediky a studiu nových léků.

Cena: 9 900 Kč / 396 €
Detail kurzu

Jak efektivně studovat materii mediku - online kurz

Naučte se, jak efektivně a zábavnou formou studovat materii mediku. Díky praktickým ukázkám budete schopni začít studovat materii mediku mnohem efektivněji než doposud a léky si budete pamatovat mnohem snadněji.

Cena: 750 Kč / 30 €
Detail kurzu

Kurz klasická homeopatie pro maminky s dětmi - online kurz

Prozkoumejte základní principy homeopatické léčby a naučte se zvládat některé nezávažné akutní stavy svých dětí za pomoci homeopatických léků.

Cena: 750 Kč / 30 €
Detail kurzu