Intenzivní kurz akutní materie mediky 1+2

První a druhý díl dlouho očekávaného kurzu se zaměřením na homeopatickou léčbu akutních stavů. Podrobné studium 80 léků s důrazem na klíčové symptomy při akutních stavech a diferenciální diagnostiku.

Cena: 5 900 Kč / 236,00 €

Počet Lekcí: 20
Celková délka kurzu: 60 hodin

Pro shlédnutí kurzu musíte být přihlášen nebo mít účet.

Co nákupem kurzu získáte?

Doživotní přístup k celému kurzu (60 hodin přednášek)

Výrazné prohloubení znalostí akutní materie mediky

Pochopení unikátního "vzorce" každého léku

Zdokonalení technik odebírání akutních případů

Zlepšení schopností rychlé diferenciální diagnostiky v akutních situacích

Podívejte se, co vás čeká

 
 

Co se v kurzu naučíte?

Tento kurz je určen pro všechny studenty a absolventy PCCH nebo jakékoliv jiné homeopatické školy, kteří by chtěli zdokonalit svoje znalosti materie mediky ve vztahu k akutním onemocněním a výrazně tak zlepšit schopnost rychlého a efektivního odebrání akutních případů.

V čem je tento kurz jedinečný?

Akutní materia medika, respektive schopnost předepsat lék v akutní situaci, vyžaduje velmi komplexní znalost materie mediky. Z tohoto důvodu budeme studovat léky zcela jiným způsobem než bylo doposud zvykem. Namísto rozdělení léků do skupin (např. léky často indikované při angíně nebo cystitidě) probereme během tohoto kurzu 40 léků s důrazem na to, jak se potíže každého z nich projevují u různých typů akutních onemocnění, u nichž daný lék může být indikován.

Studenti se proto nebudou učit např. skupinu léků "na něco", ale u každého léku uvidí kompletní spektrum akutních nemocí, u kterých daný lék může být indikován. Budeme klást důraz na klíčové znaky přítomné u každé z těchto akutních nemocí. Student tak získá pochopení léků na úrovni jejich hlavních (klíčových) symptomů u akutních nemocí a naučí se rozpoznat jedinečný vzorec každého z nich.

 
 

Co získáte absolvováním tohoto kurzu

  • Prohloubení znalostí materie mediky s důrazem na akutní onemocnění
  • Pochopení toho, jak jsou symptomy u jednotlivých léků spojeny
  • Zdokonalení technik odebírání akutních případů
  • Zlepšení schopností rychlé diferenciální diagnostiky mezi jednotlivými léky
 

Kdo vás kurzem provede?

Petr Zachariáš, Dip. IACH

Petr Zachariáš je zakladatelem a hlavním lektorem na Prague College of Classical Homeopathy. Homeopatii se...více
 
 
 
 

Co o nás říkají studenti

 

"Ahoj Petře, popíši to slovy super, super, super. Já jako student prvního ročníku distančně, jsem naprosto nadšená. Každý případ byl něčím specifický a velmi poučný pro naše další využití v praxi. Po té velmi podrobná diferenciální diagnostika každého léku, byla velmi naučná na opakovací i doplňující úrovni. A musím vyzdvihnout mj. téma, které jsme probírali v pátek navečer o spirituálním růstu... Je to opravdu to, co na tomto zuboženém světě dává smysl...

Petra Buriánková Přejít na reference

"Dobrý večer, právě jsem dokončila váš online kurz "Klasické homeopatie pro maminky s dětmi" a musím říct, že jsem jedním slovem nadšená. Všechny léky jsou popsány velmi jasně, stručně a pokrývají nejdůležitější symptomy, které jsme my maminky schopné zachytit a poté snad také úspěšně vybrat lék v akutních případech. Ještě jednou děkuji za výbornou přednášku. Mějte se hezky. S pozdravem"

Martina Chvalinová Přejít na reference

"Dobrý večer, pane Zachariáši, z Vašeho kurzu Klasická homeopatie pro maminky s dětmi jsem nadšená. Teď to poslouchám a pouvažuji o 3letém studiu. Stáhla jsem si přednášku po částech do mobilu a kdykoliv mám čas, tak si to poslouchám. Jinak do kdy se mám rozhodnout, pokud bych chtěla začít 1.ročník dálkově, do kdy se musí podat přihláška? Přeji Vám hezký večer"

Klára Dlabolová Přejít na reference
 
 
 

Další kurzy

Intenzivní kurz akutní materie mediky 1 - online kurz

První díl dlouho očekávaného kurzu se zaměřením na homeopatickou léčbu akutních stavů. Podrobné studium 40 léků spolu s důrazem na klíčové symptomy při akutních stavech a diferenciální diagnostiku.

Cena: 2 990 Kč / 119,60 €
Detail kurzu

Intenzivní kurz Organonu – online kurz

Pochopení Hahnemannova Organonu je esenciální pro každého homeopata. Poznejte s námi prvních 200 paragrafů tohoto monumentálního díla klasické homeopatie.

Cena: 9 900 Kč / 396 €
Detail kurzu

Jak efektivně studovat materii mediku - online kurz

Naučte se, jak efektivně a zábavnou formou studovat materii mediku. Díky praktickým ukázkám budete schopni začít studovat materii mediku mnohem efektivněji než doposud a léky si budete pamatovat mnohem snadněji.

Cena: 750 Kč / 30 €
Detail kurzu