Intenzivní kurz
akutní materie mediky

balíček obsahující první i druhý díl
+ bonusový webinář "Jak odebírat akutní případy"

Používáte homeopatické léky u akutních nemocí, ale zdá se vám, že by výsledky mohly být lepší? Máte pocit, že u akutních případů často nevidíte symptomy, které by ukazovaly na nějaký lék? 
Naučte se využívat fungující postupy pro výběr homeopatického léku v akutních situacích. U každého léku získáte konkrétní návod, jak jej potvrdit u konkrétních akutních potíží a jaké kombinace symptomů jsou pro něj nejvíce charakteristické. 
Součástí tohoto balíčku je i bonusový dvouhodinový webinář na téma "Jak odebírat akutní případy". Na tomto webináři vám odhalím 7 nejdůležitějších kroků při odebírání akutního případu. 
Zakoupením tohoto balíčku nezískáte jen spolehlivé informace o nejdůležitějších 80 lécích v akutních situacích, ale také praktického průvodce, jak odebírat akutní případy krok za krokem.

Cena: 5 900 Kč / 236,00 €

Počet Lekcí: 20
Celková délka kurzu: 60 hodin

Pro shlédnutí kurzu musíte být přihlášen nebo mít účet.

Hlavní přínosy tohoto balíčku
 • Srozumitelné a prakticky použitelné informace, které ihned zlepší vaše výsledky 
 • 80 léků ve 20 tříhodinových lekcích
 • Výrazné prohloubení znalostí akutní materie mediky
 • Naučíte se rychle diferencovat léky v akutních situacích
 • Doživotní přístup k celému obsahu
 • Bonusový webinář "Jak odebírat akutní případy"
 

 

 

Kdo vás kurzem provede?

Petr Zachariáš, Dip. IACH

 • Profesionální homeopat s 19 letou praxí
 • Přímý student Prof. George Vithoulkase (9leté studium)
 • Zakladatel a hlavní lektor na Prague College of Classical Homeopathy
 • Jeden z nejvyhledávanějších homeopatů v České republice
 • Autor knihy Klasická homeopatie v teorii a praxi
 • Držitel prestižní mezinárodní ceny Award for Excellence in Homeopathy
 
 

Co o nás říkají studenti

 

"Ahoj Petře, popíši to slovy super, super, super. Já jako student prvního ročníku distančně, jsem naprosto nadšená. Každý případ byl něčím specifický a velmi poučný pro naše další využití v praxi. Po té velmi podrobná diferenciální diagnostika každého léku, byla velmi naučná na opakovací i doplňující úrovni. A musím vyzdvihnout mj. téma, které jsme probírali v pátek navečer o spirituálním růstu... Je to opravdu to, co na tomto zuboženém světě dává smysl...

Petra BuriánkováPřejít na reference

Ahoj Petře, děkuju za celou Tvojí školu. Znamenala pro mě mnohem víc než jen úžasně podanou výuku homeopatie. Díky ní jsem se dozvěděla tolik o fungování lidského těla a především jsem dokázala vzít svoje zdraví a zdraví své rodiny do svých rukou. Získala jsem tak nezávislost a možnost dělat práci, která mě naplňuje a má smysl. Díky a měj se krásně!"

Ela RoutováPřejít na reference

"Ahoj Petře, chtěla jsem Ti poděkovat za celý kurz a všechno, co jsi nejen mě naučil. Mám uz za sebou čtyrleté studium na xxx, ale musím říct, že až po studiu na Tvé skole se cítím jako připravený homeopat :-) Takže ještě jednou díky! Měj se pěkně."

Olga DoležalováPřejít na reference