Knihy o homeopatii

Existuje mnoho knih o homeopatii, tak proč číst zrovna tyto? Moje knihy jsou psány srozumitelně, prakticky a jednoduše. Dovedou vás krok za krokem ke skutečným výsledkům s vašimi klienty.  
 

 

Klasická homeopatie v teorii a praxi

Pronikněte do nejdůležitějších principů klasické homeopatie a zjistěte, jak je efektivní u chronických chorob. Na 10 případech z mé praxe uvidíte, jak probíhá výběr homeopatického léku krok za krokem. Objevíte také odpovědi na nejčastější otázky k jednotlivým tématům, o kterých kniha pojednává.  

Detail knihy
 

 

Case quizzes and clinical hints (eBook v angličtině)

Po přečtení této knihy už Vaše praxe nikdy nebude jako dříve. Naučíte se zde mnoho pokročilých strategií při výběru léku, a to i u velmi komplikovaných případů. Čeká na vás více než 30 případů z mé praxe se stručnou a jasnou analýzou a jednotlivými kontrolami, více než 25 klinických tipů, které výrazně zlepší vaši praxi a 8 kvízů na téma homeopatická materia medica.

Detail knihy
 

 

Ebook ZDARMA
3 věci, na které nesmíte zapomenout při homeopatické léčbě (nejen) svých dětí

12 stránek, které změní váš pohled na homeopatii i na používání homeopatických léků. Nezbytná příručka pro všechny, kdo léčí sebe či své děti homeopaticky. 

Stáhnout ebook ZDARMA