Kurz Materia medika pro pokročilé

Náš nejpodrobnější kurz materie mediky s důrazem na detailní pochopení rozvoje patologie ze zdravého do zhrouceného stavu u každého léku a podrobnou a detailní diferenciální diagnostiku v různých klinických situacích.

 

Cena: 9 900 Kč / 396,00 €

Počet Lekcí: 21
Celková délka kurzu: 63 hodin

Pro shlédnutí kurzu musíte být přihlášen nebo mít účet.

Co získáte absolvováním kurzu?

Doživotní přístup ke kurzu (více než 60 hodin přednášek).

Skripta s klíčovými symptomy léků.

Výrazně prohloubíte své znalosti materii mediky polychrestů.

Získáte znalost více než 60 malých léků.

Pochopíte, co u každého léku tvoří charakteristické indikace v různých klinických situacích.

Výrazně zlepšíte schopnost rychlé diferenciální diagnostiky mezi léky.

Podívejte se, co vás čeká

 
 

Co se v kurzu naučíte?

Tento kurz je určen všem pokročilým studentům a absolventům homeopatických škol, kteří chtějí intenzivně pracovat na prohlubování svých znalostí Materie mediky a studiu nových léků. Každý studijní blok trvá 3 hodiny a je rozdělen na 3 části. V první části probereme vždy 6-8 léků v poměru 50/50 - polychresty/malé léky. U polychrestů se budeme soustředit na pochopení vývoje patologického stavu ze stavu zdraví do stavu pokročilé patologie, tzv. fáze léku. Nedílnou součástí je zaměření se na klíčové kombinace zvláštních symptomů, které pokud uvidíme dohromady, jsou velmi jistou indikací pro daný lék.

Druhou část tvoří diferenciální diagnostika s nejpodobnějšími léky a rozdíly mezi léky, které mají společné symptomy. Studenti se tak učí rychle diferencovat podobné léky, což jim umožní přesnější a rychlejší předepsání.

Třetí a nejdůležitější část je tvořena praktickým procvičováním naučených léků se studenty ve třídě. Výcvik vede Petr Zachariáš, homeopat s více než 16letou praxí.

Osnovy kurzu / Zobrazit pdf
 
 

Kdo vás kurzem provede?

Petr Zachariáš, Dip. IACH

Petr Zachariáš je zakladatelem a hlavním lektorem na Prague College of Classical Homeopathy. Homeopatii se...více
 
 
 
 

Co říkají naši studenti

 

"Ahoj Petře, popíši to slovy super, super, super. Já jako student prvního ročníku distančně, jsem naprosto nadšená. Každý případ byl něčím specifický a velmi poučný pro naše další využití v praxi. Po té velmi podrobná diferenciální diagnostika každého léku, byla velmi naučná na opakovací i doplňující úrovni. A musím vyzdvihnout mj. téma, které jsme probírali v pátek navečer o spirituálním růstu... Je to opravdu to, co na tomto zuboženém světě dává smysl...

Petra Buriánková Přejít na reference

"Ahoj, moc Ti děkuji za čas a energii, kterou jsi nám věnoval. Jsi skvělý pedagog, nikdy jsem se nenudila a hodně jsi mě naučil. Absolvovala jsem školu u xxx- ta mě naučila mít ráda homeopatii, ale používat ji jsi mě naučil (snad) až Ty. Myslím, že tuším, jak homeopatii uchopit a nebojím se rozhovoru. A děsně mě baví MM :-)"

Kateřina MolnárováPřejít na reference

"Vážený pane Zachariáši, chtěla bych Vám také vyjádřit ohromnou poklonu. Vaše výuka,škola a způsob přednášek je překrásný,naprosto úžasný!!! Jsem naprosto nadšena a jsem velice ráda,že jsem si řekla ,že Vaší školu zkusím. Pokud budu práci homeopata dělat, budu se snažit,abych sobě sama ale i Vaší škole dělala čest!!! Přeji Vám hezký den"

Lucie CahlíkováPřejít na reference
 
 
 

Další kurzy

Intenzivní kurz Organonu – online kurz

Pochopení Hahnemannova Organonu je esenciální pro každého homeopata. Poznejte s námi prvních 200 paragrafů tohoto monumentálního díla klasické homeopatie.

Cena: 9 900 Kč / 396 €
Detail kurzu

Jak efektivně studovat materii mediku - online kurz

Naučte se, jak efektivně a zábavnou formou studovat materii mediku. Díky praktickým ukázkám budete schopni začít studovat materii mediku mnohem efektivněji než doposud a léky si budete pamatovat mnohem snadněji.

Cena: 750 Kč / 30 €
Detail kurzu

Kurz klasická homeopatie pro maminky s dětmi - online kurz

Prozkoumejte základní principy homeopatické léčby a naučte se zvládat některé nezávažné akutní stavy svých dětí za pomoci homeopatických léků.

Cena: 750 Kč / 30 €
Detail kurzu