Mentoring club

Máte za sebou homeopatický kurz a nevíte kam dál? Máte pocit, že vaše praxe stagnuje? Dělá vám problém materia medica a diferenciální diagnostika mezi léky? Dáváte léky rutinně, ale výsledky nejsou takové, jaké jste si představovali? 
Máme pro vás řešení!

Cena:
325 Kč/měsíc
nebo
13,00 €/měsíc

Financování: Ročně

Pro shlédnutí kurzu musíte být přihlášen nebo mít účet.

Co získáte členstvím v Mentoring clubu?

okamžitý přístup k celému obsahu přednášek, webinářů, workshopů a případů

každý měsíc 3 hodiny přednášek program přednášek zde

8 webinářů do roka jen pro členy program webinářů zde

Každý měsíc jedna kazuistika z Petrovy praxe ukázka ZDE

 

Informace o Mentoring clubu / Zobrazit pdf
Osnovy Mentoring clubu na první 2 roky (2018/2019 - 2019/2020) / Zobrazit pdf
Program webinářů pouze pro členy / Zobrazit pdf

 
 

Co získají členové Mentoring clubu?

Členové získají neomezený přístup k neustále se rozrůstajícímu obsahu, který tvoří:

  • Audio a video přednášky na téma homeopatická materia medica nad rámec základního 
    a postgraduálního kurzu se zaměřením na pokročilou diferenciální diagnostiku v různých klinických situacích. Každý měsíc přidáme 3 hodiny nových přednášek v podobě přednáškových cyklů, které na sebe vzájemně navazují.

  • Kvalitně zpracované a dlouhodobě vedené případy Petra Zachariáše s analýzami, kontrolami a diferenciální diagnostikou mezi léky. Kazuistiky patří mezi základní kameny homeopatického vzdělávání a vás čeká každý měsíc jedna nová kazuistika.

  • Specializované webináře na pokročilá témata pouze pro členy. Je možné se zúčastnit jak živě, tak prostřednictvím nahrávky, ke které mají všichni členové neomezený přístup. Jedná se o webináře na pokročilá témata zahrnující teorii, praxi a materii mediku. Na specializované webináře se můžete těšit 4× ročně.

  • Pravidelná on-line setkání s Petrem Zachariášem pouze pro členy se zaměřením na procvičování materie mediky a dotazy studentů. 1× za 3 měsíce se můžete těšit na interaktivní on-line procvičování materie mediky s přímým zapojením všech účastníků s možností pokládat otázky ke svým případům, materii medice a teorii. 
  • Každý rok vám tedy přineseme více než 35 hodin přednášek na velmi atraktivní témata nad rámec základního a postgraduálního kurzu, 12 nových kazuistik, 4 specializované webináře a 4 online setkání se zaměřením na dotazy studentů a procvičování materie mediky.
Informace o Mentoring clubu / Zobrazit pdf
Osnovy Mentoring clubu na první 2 roky (2018/2019 - 2019/2020) / Zobrazit pdf
Program webinářů pouze pro členy / Zobrazit pdf
 
 

Kdo vás kurzem provede?

Petr Zachariáš, Dip. IACH

Petr Zachariáš je zakladatelem a hlavním lektorem na Prague College of Classical Homeopathy. Homeopatii se...více
 
 

Co říkají naši studenti

"Ahoj Petře, popíši to slovy super, super, super. Já jako student prvního ročníku distančně, jsem naprosto nadšená. Každý případ byl něčím specifický a velmi poučný pro naše další využití v praxi. Po té velmi podrobná diferenciální diagnostika každého léku, byla velmi naučná na opakovací i doplňující úrovni. A musím vyzdvihnout mj. téma, které jsme probírali v pátek navečer o spirituálním růstu... Je to opravdu to, co na tomto zuboženém světě dává smysl...

Petra Buriánková Přejít na reference

"Dobrý večer, právě jsem dokončila váš online kurz "Klasické homeopatie pro maminky s dětmi" a musím říct, že jsem jedním slovem nadšená. Všechny léky jsou popsány velmi jasně, stručně a pokrývají nejdůležitější symptomy, které jsme my maminky schopné zachytit a poté snad také úspěšně vybrat lék v akutních případech. Ještě jednou děkuji za výbornou přednášku. Mějte se hezky. S pozdravem"

Martina Chvalinová Přejít na reference

"Dobrý večer, pane Zachariáši, z Vašeho kurzu Klasická homeopatie pro maminky s dětmi jsem nadšená. Teď to poslouchám a pouvažuji o 3letém studiu. Stáhla jsem si přednášku po částech do mobilu a kdykoliv mám čas, tak si to poslouchám. Jinak do kdy se mám rozhodnout, pokud bych chtěla začít 1.ročník dálkově, do kdy se musí podat přihláška? Přeji Vám hezký večer"

Klára Dlabolová Přejít na reference