Klasická homeopatie
v teorii a praxi

První kniha Petra Zachariáše o klasické homeopatii.

Zobrazit ukázkovou kapitolu

Cena: 395 Kč / 15,80 €

Cena 359.09 Kč bez DPH

Jednoduše a čtivě vysvětlená homeopatická teorie v 10 kapitolách.

Nejčastější otázky studentů a odpovědi Petra Zachariáše na konci každé kapitoly.

10 dlouhodobě vedených případů z autorovy praxe s analýzou výběru léku a vyhodnocením všech kontrol.

 
 
 
 

Co v knize najdete?

První část pojednává o homeopatické teorii a jejích principech, zákonitostech a filozofii. Zabývá se tématy, jako je zákon podobnosti, zhoršení po léku, co je to konstituční lék, co jsou to miasmata a co znamenají pro naši praxi, úrovněmi zdraví a dalšími tématy souvisejícími s klasickou homeopatií.

Druhá část je tvořena tématickými diskuzemi pod každou kapitolou, které obsahují nejčastější dotazy studentů k daným tématům a odpovědi Petra Zachariáše. Jedná se o interaktivní část otázek a odpovědí, která Vám pomůže pochopit v širších souvislostech vše z první části. Tato část je záznamem z přednášek Petra Zachariáše z Tříletého intenzivního výcviku, který probíhá na Prague College of Classical Homeopathy.

Třetí část je tvořena deseti dlouhodobě sledovanými případy z praxe Petra Zachariáše s podrobnou analýzou jednotlivých konzultací, kde uvidíte způsob, jak homeopat přemýšlí a zjišťuje informace, čeho si všímá a jak jednotlivé informace spojuje a mnoho dalšího. Součástí této části je i podrobná analýza každého případu s důrazem na způsob myšlení během práce s klientem, repertorizace a diferenciální diagnostika jednotlivých léků včetně vyhodnocení reakcí po podání léku a určení prognózy, úrovně zdraví, hloubky poruchy a všech dalších parametrů, které nám v praxi pomáhají porozumět procesu nemoci a uzdravování za pomocí klasické homeopatie.

 
 
 

Recenze knihy

"Petr Zachariáš nám prostřednictvím této knihy dává šanci stát se svědky zázraku uzdravení velmi praktickým způsobem. Krok po kroku nás provází svými případy a na konci každého z nich dokazuje, že pokud je homeopatie používaná správným způsobem, funguje jako zázrak. Jenže to není zázrak. Je to výsledek letitého seriózního studia a budíček pro každého z nás, kdo pracujeme s pacienty."

Manfred Braig
www.samuelhahnemann.de

 
 
 

Co o nás říkají studenti

 

"Ahoj Petře, chci Ti poděkovat za letní školu. Bylo to prvně, co jsem Tě slyšela přednášet. Jsem nadšená ještě teď. Kolektiv výborný. V tak malém počtu lidí jsem se cítila jako doma. Zkoušení bylo zábavné a teprve u Tebe jsem pochopila co je to znát Materii medicu. Přesto že fyzicky jsem byla vyčerpaná, tak psychicky jsem nabitá energií na dlouhou dobu. Ještě jednou díky. S pozdravem"

Zuzana Vítová Přejít na reference

"Ahoj Petře, děkuju za celou Tvojí školu. Znamenala pro mě mnohem víc než jen úžasně podanou výuku homeopatie. Díky ní jsem se dozvěděla tolik o fungování lidského těla a především jsem dokázala vzít svoje zdraví a zdraví své rodiny do svých rukou. Získala jsem tak nezávislost a možnost dělat práci, která mě naplňuje a má smysl. Díky a měj se krásně!

Ela Routová Přejít na reference

"Ahoj Petře, chtěla jsem Ti poděkovat za celý kurz a všechno, co jsi nejen mě naučil. Mám už za sebou čtyřleté studium na xxx, ale musím říct, že až po studiu na Tvé skole se cítím jako připravený homeopat :-) Takže ještě jednou díky! Měj se pěkně.

Olga Doležalová Přejít na reference