Case quizzes & clinical hints

Osvojte si unikátní způsob myšlení při hledání homeopatického léku na více než 30 případech z mé praxe, který vám umožní zjednodušit případ na jeho nejdůležitější části a rozpoznat správný lék rychleji a s mnohem větší jistotou. Získejte také 26 klinických tipů, které zlepší vaši praxi. 


Zobrazit ukázkovou kapitolu

V anglickém jazyce

Cena: 249 Kč / 9,96 €

Cena 226.37 Kč bez DPH

Přečtením tohoto eBooku získáte:
  • Mnoho strategií odebírání případu na více než 30 případech z mé praxe.
  • Hlubší a praktické pochopení mnoha léků, které vám umožní provádět rychlou a efektivní diferenciální diagnostiku. 
  • 26 klinických tipů, které okamžitě zlepší vaši praxi.
  • 8 kvízů na téma materia medica jen tak pro zábavu :-)
 
 
 

Co říkají naši studenti

"Ahoj Petře, mám velkou radost a pociťuji úlevu. Opravdu ta námaha se vyplatila. Jsem vděčná, že jsem studovala právě na této škole a že jsme měli ty nejlepší lektory. Děkuji Tobě, Petrovi a Hance za úžasné předávání svých znalostí a zkušeností, za vstřícnost a přátelskou pomoc kdykoli bylo třeba. Srdečně zdraví.:)

Katka Tomíčková Přejít na reference

"Ahoj Petře, děkuju za celou Tvojí školu. Znamenala pro mě mnohem víc než jen úžasně podanou výuku homeopatie. Díky ní jsem se dozvěděla tolik o fungování lidského těla a především jsem dokázala vzít svoje zdraví a zdraví své rodiny do svých rukou. Získala jsem tak nezávislost a možnost dělat práci, která mě naplňuje a má smysl. Díky a měj se krásně!

Ela Routová Přejít na reference

"Ahoj Petře, chtěla jsem Ti poděkovat za celý kurz a všechno, co jsi nejen mě naučil. Mám už za sebou čtyřleté studium na xxx, ale musím říct, že až po studiu na Tvé skole se cítím jako připravený homeopat :-) Takže ještě jednou díky! Měj se pěkně.

Olga Doležalová Přejít na reference