Case quizzes
and clinical hints

Zobrazit ukázkovou kapitolu

Cena: 249 Kč / 9,96 €

Cena 226.37 Kč bez DPH

Kolekce více než 30 případů z praktického klinického výcviku i autorovy vlastní praxe doplněné o kvízy a mnoho klinických tipů. Velmi inspirativní kniha pro každého zapáleného studenta homeopatie.

 
 
 

Co říkají naši studenti

"Ahoj Petře, mám velkou radost a pociťuji úlevu. Opravdu ta námaha se vyplatila. Jsem vděčná, že jsem studovala právě na této škole a že jsme měli ty nejlepší lektory. Děkuji Tobě, Petrovi a Hance za úžasné předávání svých znalostí a zkušeností, za vstřícnost a přátelskou pomoc kdykoli bylo třeba. Srdečně zdraví.:)

Katka Tomíčková Přejít na reference

"Ahoj Petře, děkuju za celou Tvojí školu. Znamenala pro mě mnohem víc než jen úžasně podanou výuku homeopatie. Díky ní jsem se dozvěděla tolik o fungování lidského těla a především jsem dokázala vzít svoje zdraví a zdraví své rodiny do svých rukou. Získala jsem tak nezávislost a možnost dělat práci, která mě naplňuje a má smysl. Díky a měj se krásně!

Ela Routová Přejít na reference

"Ahoj Petře, chtěla jsem Ti poděkovat za celý kurz a všechno, co jsi nejen mě naučil. Mám už za sebou čtyřleté studium na xxx, ale musím říct, že až po studiu na Tvé skole se cítím jako připravený homeopat :-) Takže ještě jednou díky! Měj se pěkně.

Olga Doležalová Přejít na reference