Intenzivní kurz akutní materie mediky 1

První díl dlouho očekávaného kurzu se zaměřením na homeopatickou léčbu akutních stavů. Podrobné studium 40 léků spolu s důrazem na klíčové symptomy při akutních stavech a diferenciální diagnostiku.

Cena: 2 990 Kč / 119,60 €

Počet Lekcí: 10
Celková délka kurzu: 30 hodin

Pro shlédnutí kurzu musíte být přihlášen nebo mít účet.

Co získáte absolvováním tohoto kurzu?

Doživotní přístup k celému kurzu (30 hodin přednášek).

Výrazné prohloubení znalostí akutní materie mediky.

Pochopení unikátního "vzorce" každého léku.

Zdokonalení technik odebírání akutních případů.

Zlepšení schopností rychlé diferenciální diagnostiky v akutních situacích.

 

Podívejte se, co vás čeká

 
 

Co se v kurzu naučíte?

Tento kurz je určen pro všechny studenty a absolventy PCCH nebo jakékoliv jiné homeopatické školy, kteří by chtěli zdokonalit svoje znalosti materie mediky ve vztahu k akutním onemocněním a výrazně tak zlepšit schopnost rychlého a efektivního odebrání akutních případů.

V čem je tento kurz jedinečný?

Akutní materia medika, respektive schopnost předepsat lék v akutní situaci, vyžaduje velmi komplexní znalost materie mediky. Z tohoto důvodu budeme studovat léky zcela jiným způsobem než bylo doposud zvykem. Namísto rozdělení léků do skupin (např. léky často indikované při angíně nebo cystitidě) probereme během tohoto kurzu 40 léků s důrazem na to, jak se potíže každého z nich projevují u různých typů akutních onemocnění, u nichž daný lék může být indikován.

Studenti se proto nebudou učit např. skupinu léků "na něco", ale u každého léku uvidí kompletní spektrum akutních nemocí, u kterých daný lék může být indikován. Budeme klást důraz na klíčové znaky přítomné u každé z těchto akutních nemocí. Student tak získá pochopení léků na úrovni jejich hlavních (klíčových) symptomů u akutních nemocí a naučí se rozpoznat jedinečný vzorec každého z nich.

Osnovy kurzu / Zobrazit pdf
 

Co získáte absolvováním tohoto kurzu

  • Prohloubení znalostí materie mediky s důrazem na akutní onemocnění.
  • Pochopení toho, jak jsou symptomy u jednotlivých léků spojeny.
  • Zdokonalení technik odebírání akutních případů.
  • Zlepšení schopností rychlé diferenciální diagnostiky mezi jednotlivými léky.
 
 

Kdo vás kurzem provede?

Petr Zachariáš, Dip. IACH

  • Profesionální homeopat s 19 letou praxí
  • Přímý student Prof. George Vithoulkase (9leté studium)
  • Zakladatel a hlavní lektor na Prague College of Classical Homeopathy
  • Jeden z nejvyhledávanějších homeopatů v České republice
  • Autor knihy Klasická homeopatie v teorii a praxi
  • Držitel prestižní mezinárodní ceny Award for Excellence in Homeopathy
 
 

Co o nás říkají studenti

 

"Ahoj Petře, popíši to slovy super, super, super. Já jako student prvního ročníku distančně, jsem naprosto nadšená. Každý případ byl něčím specifický a velmi poučný pro naše další využití v praxi. Po té velmi podrobná diferenciální diagnostika každého léku, byla velmi naučná na opakovací i doplňující úrovni. A musím vyzdvihnout mj. téma, které jsme probírali v pátek navečer o spirituálním růstu... Je to opravdu to, co na tomto zuboženém světě dává smysl...

Petra Buriánková Přejít na reference

Ahoj Petře, děkuju za celou Tvojí školu. Znamenala pro mě mnohem víc než jen úžasně podanou výuku homeopatie. Díky ní jsem se dozvěděla tolik o fungování lidského těla a především jsem dokázala vzít svoje zdraví a zdraví své rodiny do svých rukou. Získala jsem tak nezávislost a možnost dělat práci, která mě naplňuje a má smysl. Díky a měj se krásně!"

Ela Routová Přejít na reference

"Ahoj Petře, chtěla jsem Ti poděkovat za celý kurz a všechno, co jsi nejen mě naučil. Mám uz za sebou čtyrleté studium na xxx, ale musím říct, že až po studiu na Tvé skole se cítím jako připravený homeopat :-) Takže ještě jednou díky! Měj se pěkně."

Olga Doležalová Přejít na reference