Mentoring Club

Nadšení a radost z práce je pro homeopata substancí, na které plně závisí jeho spokojenost, profesní rozvoj i spokojenost jeho klientů. Ponořte se s námi do nikdy nekončícího vzdělávacího programu a nechte své znalosti trvale růst.

Chci vědět více
 
 

Možnosti členství

  Mentoring club

Mentoring club - roční předplatné

Máte za sebou základní i postgraduální kurzy nebo vás prostě jen baví homeopatie a rádi byste konstantně prohlubovali své znalosti a trvale profesně rostli? Pak je tento program ušitý na míru právě vám.

Více informací
 

Co je potřeba ke studiu?

 

  

 

Co o nás říkají studenti

"Ahoj, moc Ti děkuji za čas a energii, kterou jsi nám věnoval. Jsi skvělý pedagog, nikdy jsem se nenudila a hodně jsi mě naučil. Absolvovala jsem školu u xxx- ta mě naučila mít ráda homeopatii, ale používat ji jsi mě naučil (snad) až Ty. Myslím, že tuším, jak homeopatii uchopit a nebojím se rozhovoru. A děsně mě baví MM :-)"

Kateřina MolnárováPřejít na reference

"Vážený pane Zachariáši, chtěla bych Vám také vyjádřit ohromnou poklonu. Vaše výuka,škola a způsob přednášek je překrásný,naprosto úžasný!!! Jsem naprosto nadšena a jsem velice ráda,že jsem si řekla ,že Vaší školu zkusím. Pokud budu práci homeopata dělat, budu se snažit,abych sobě sama ale i Vaší škole dělala čest!!! Přeji Vám hezký den"

Lucie Cahlíková Přejít na reference

"Ahoj Petře, letní škola byla SUPER!!! Nechci se moc opakovat, ale mohu jen říci, že mi moc pomohla k pochopení "kudy na to" a zdá se mi snazší se teď učit - celé to líp "zapadá do sebe". Navíc si teď mnohem víc "užívám" Intenzivní kurz MM pro pokročilé", která byla sama o sobě pro mně velkým přínosem už v červenci (kdy jsem se k ní dostala poprvé a byla jsem z ní nadšená!!!)"

MUDr. Hana Šašková Přejít na reference