Škola klasické homeopatie
Základní i postgraduální homeopatické kurzy pro veřejnost, lékařské i nelékařské profese

PCCH

Vysoká úroveň homeopatického vzdělání

Důraz na klinickou praxi a pochopení teorie

Přednášející s dlouholetými zkušenostmi

Vedení vlastních případů od 2. ročníku s podporou našich lektorů

Individuální podpora a vedení studentů

Navigace: Škola homeopatie >> Vybavení a pomůcky
Vybavení a pomůcky e-mail print

Přehledná skripta pro každého

Ke každé přednášce dostanete zdarma přehledná skripta, která obsahují veškerá probíraná témata, a to nejen teorii, ale i materii mediku probíraných léků. Student se tak může plně soustředit na probíranou látku a aktivně se účastnit diskuzí či pokládat dotazy beze strachu, že si něco nestihne napsat. Díky tomu je studium mnohem efektivnější, ale také zábavnější.

Nahrávky z přednášek přímo do vaší schránky

Veškeré přednášky se nahrávají. Můžete se tedy ke studiu průběžně vracet. Přednášky si můžete poslechnout, kdykoliv budete chtít, vzít si je s sebou do auta nebo na procházku nebo si je třeba i přepsat a tím se zároveň i učit. Pokud se některé z přednášek nemůžete zúčastnit, nahrávku vám automaticky elektronicky zašleme.

Moderní třída s projektorem

Moderní homeopat se dnes neobejde bez repertorizačního softwaru. V naší škole používáme Radar a Vithoulkas Compas, ale i papírové Murphyho repertorium. Záleží jen na vás, které reprtorium či software vám bude nejvíce vyhovovat. Ve třídě máme také projektor, takže proces repertorizace mohou sledovat všichni studenti přímo při výuce.
 

Homeopatie

Tyto stránky slouží pouze pro informativní účely a nenahrazují lékařskou péči.