Škola klasické homeopatie
Základní i postgraduální homeopatické kurzy pro veřejnost, lékařské i nelékařské profese

PCCH

Vysoká úroveň homeopatického vzdělání

Důraz na klinickou praxi a pochopení teorie

Přednášející s dlouholetými zkušenostmi

Vedení vlastních případů od 2. ročníku s podporou našich lektorů

Individuální podpora a vedení studentů

Navigace: Škola homeopatie >> Reference
Reference e-mail print

"Ahoj Petře, děkuju za celou Tvojí školu. Znamenala pro mě mnohem víc než jen úžasně podanou výuku homeopatie. Díky ní jsem se dozvěděla tolik o fungování lidského těla a především jsem dokázala vzít svoje zdraví a zdraví své rodiny do svých rukou. Získala jsem tak nezávislost a možnost dělat práci, která mě naplňuje a má smysl. Díky a měj se krásně! Ela Routová"

"Ahoj Petře, jsem moc ráda, že jsem se kdysi při vybírání školy rozhodla právě pro PCCH. Nikdy jsem té volby nelitovala, naopak si často říkám, že jsem měla pěknou kliku. ;) Výuka měla od začátku hlavu a patu, v malé skupině dostali všichni prostor pro dotazy, teorie i léky byly probírány poutavě, vždycky mě to bavilo. Kromě tohoto všeho oceňuji obrovské nasazení vás všech, co za PCCH stojíte. Nikdy dříve jsem se na žádné škole ani kurzu nesetkala s takovou osobní podporou, opravdu za to děkuji. Mějte se moc fajn a těším se na PG. Iva Kouřilová"

"Ahoj Petře, děkuji za celé tři roky studia, naučil jsi mě toho hrozně moc. Během těch tří let jsem se dostala na úroveň, kdy jsem schopná praktikovat, což jsem ani nijak neplánovala – do školy jsem nastupovala s tím, že jsem se chtěla prostě dozvědět víc. Moc mi pomohly i koučované případy, hlavně ten úplně první, na kterém jsem pochopila, že někdy detaily nejsou v případu vůbec důležité a i další mi hodně pomohly naučit se sama zorientovat v případu.  Ještě jednou děkuji, přeju i Tobě, ať se Ti daří a uvidíme se na PG. Markéta Kundrátová"

"Ahoj Petře, mám velkou radost a pociťuji úlevu. Opravdu ta námaha se vyplatila. Jsem vděčná, že jsem studovala právě na této škole a že jsme měli ty nejlepší lektory. Děkuji Tobě, Petrovi a Hance za úžasné předávání svých znalostí a zkušeností, za vstřícnost  a přátelskou pomoc kdykoli bylo třeba. Srdečně zdraví.,:) Katka Tomíčková"

"Ahoj Petře, moc děkuji za krásnou zprávu a nejen to. Poslední tři roky byly pro mně velmi inspirativní. Z velké části na tom mělo podíl i studium na Tvé škole. Jsem ráda, že jsem měla možnost Tě poznat, stejně jako Petra H. a Hanku.  Pevně věřím, že se ještě v budoucnu uvidíme.  Chtěla jsem Te poprosit, zda-li by bylo možné získat nahrávky ze třetáku?  Při studiu na závěrečnou zkoušku jsem zjistila, že to co jsem měla naposlouchané si velmi dobře pamatuji. Byla bych moc ráda. Zdraví Jana Pavelková"

"Ahoj Petře, Tvoje škola mi hodně dala, troufám si tvrdit, že mi pomohla změnit úhel pohledu na všechno, co se nám a okolo nás děje. Studium homeopatie mě opravdu chytlo, i přesto, že se tomu z časových důvodů nevěnuji naplno. Obdivuju s jakou energií a nadšením se homeopatii věnuješ a snažíš se předávat dál. Děkuji za to a jsem ráda, že toho můžu být součástí. ŠN"

"Ahoj Petře, chtěla jsem Ti poděkovat za celý kurz a všechno, co jsi nejen mě naučil. Mám uz za sebou čtyrleté studium v xxx, ale musím říct, že až po studiu na Tvé skole se cítím jako připravený homeopat :-) Takže ještě jednou díky! Měj se pěkně, O."

"Ahoj Petře,chci ti poděkovat za to s jakou pokorou a láskou nás učíš homeopatii a jak jsi sám řekl že homeopatii miluješ celou svoji bytostí, tak to opravdu z tvého projevu je cítit a určitě to tak vnímal každý. Nebo alespoň já ano. Přeji ti další úspěchy ve tvé smyslupné práci a těším se na viděnou, Z.B."

"Milý Petře, děkuji ti, že se mohu účastnit tvé skvělé výuky. Učila jsem se homeopatii několik let jenom z literatury a přes všechno své nadšení jsem nabyla dojmu, že není možné dosáhnout kvůli její složitosti a variabilitě viditelných pokroků. Tím více po dvou letech školy oceňuji, kolik vhledu do téhle úžasné vědy dokážeš předat. Díky tomu, jak trpělivě nám vštěpuješ základní principy, se ze složité změti informací stává systém, který je pochopitelný, dává smysl v každém okamžiku a každý díky němu může mít dobré výsledky. A s tvou nakažlivou energií a dobrou náladou se škola opravdu stává inspirujícím zážitkem. Těším se na všechno další!  AD"

"Ahoj Petře, letní škola byl velký zážitek. Od doby co jsi učil mě, ses posunul hooooodně, hoooooodně daleko. Je zajímavé vidět, jakým způsobem odebíráš případ a jak na něj nahlížíš. Tvůj výklad mě baví a určitě se přihlásím na příští letní školu :) J."

"Ahoj Petře, děkuji za letní školu a rovnou i za první rok studia. Asi poprvé v životě se mi prázdniny zdály moc dlouhé :) Letní škola byla skvělá. Pro mě bylo opravdu přínosné nahlédnout trochu do praxe a vidět, jak je každý člověk jiný a jak se přesto nakonec jeho symptomy spojí v obraz léku. Úžasné a pestré. Obdivuju, jak rychle se dokážeš zorientovat v tom, na co je třeba se zaměřit, co brát v úvahu, co tolik ne... Nahlédnutí do Tvého uvažování bylo moc zajímavé. Nakonec mi přišlo, že nejlepší to bylo i bez pouštění videa, zato doplněné o diskuzi nad tématy, na která jsme narazili. Moc mě vždy baví různé otázky na léky - které nás vtáhnou "do hry" a udržují ve střehu, stejně tak Tvé předvádění léků - u kterého se nasměju, diferenciální diagnostika, díky níž se vždy dozvím zas o kousek víc, než vím atd...opravdu máš schopnost učit zábavnou formou. :-) Jsi nám myslím tím nejlepším vzorem. A to nejen jako homeopat. M."

"Ahoj Petře. Oba víkendy byly velice obohacující a inspirující. Spoustu věcí mi během Tvého způsobu odebírání docvaklo a určitě mi to pomůže při odebírání svých případů. Máš neuvěřitelné znalosti a cit u odebírání, je radost se na to dívat :-) Bude super, když tento způsob zakomponuješ do PG kurzu a budeš to dělat každý rok na letní škole. Ráda bych Ti dala i do školy medailonek, ale stydím se před kamerou, takže Ti to jen napíši.... Jsem šťastná, že jsem si vybrala ze všech škol tu Tvou, protože to má hlavu a patu a Ty jsi skvělý učitel!! Máš hluboké znalosti, umíš vše skvěle vysvětlit a ke klientům přistupuješ opravdu celostně. Jsi mou inspirací. Těším se na září a přeji krásný týden. A."

"Milý Petře, už jsem to psala na Fb, ale ráda to napíšu přímo Tobě. Letní škola byla fantastická, přínosná a strhující. Máš úžasný dar hořet a zapalovat. Přiznám se, že mě prázdniny trochu semlely a říkala jsem si, že to snad vzdám. Jenže jak jsem vešla do třídy, všechno bylo pryč. Jsi opravdu silně nakažlivý :-)) Tento způsob Letní školy mi absolutně vyhovoval. Jsem si jista, že tyhle léky už nikdy nezapomenu. Dokonce mi docvakly některé věci z teorie. Už dříve jsme se je učila, opakovala jsem si je, ale vidět to všechno v praxi je úplně něco jiného. Moc by se mi líbilo, kdybys něco podobného organizoval třeba i přes rok. Vím, že je to během víkendů nerealizovatelné. Ale třeba jen jeden případ, ve všední den v podvečer. Ani by se to nemuselo nahrávat. Tvé znalosti jsou ohromující a já jsem pyšná na to, že jsem Tvá žačka. Tuze moc děkuji. I."

"Dobrý den, Petře, jsem čerstvou studentkou  školy homeopatie. Tento víkend jsem se zůčastnila poprvé a musím říci, že jsem odešla z Tvých přednášek nadšená. Jasně formulované a přehledné informace....jen se to naučit, P.P."

"Dobrý den,myslím, že poděkování by mělo být spíš na naší straně. Já osobně jsem si odnesla spoustu důležitých poznámek, které si chci zpracovat a zažít. Jsem ráda ,že jsem měla tu možnost zúčastnit se Vaší výuky, mám o čem přemýšlet. Takže díky, určitě někdy na shledanou. Přeji krásný zbytek léta. S pozdravem J.K."

"Ahoj Petře, byla to i pro mě radost se zúčastnit. Skvělá pracovní atmosféra a spoustu teorie a praxe. Jsem vděčná osudu, že jsem Tě na své cestě potkala. S."

"Ahoj Petre. Letni skola byla moc fajn, oba behy. Jsem rada, ze jsem mela moznost se zucastnit - po dlouhe prazdninove prestavce me velmi prijemne vtahla do homeopatie, dozvedela jsem se spoustu novych informaci, neco zopakovala a procvicila... Moc se mi libilo odebirani pripadu s komentarem a moznosti vratit se k videu. Kdyz to porovnam s pripady, ktere jsme meli behem skolniho roku, takhle je to mnohem nazornejsi - kdyz se muzeme v zaznamu vratit k urcitemu vyroku, vyrazu apod, ktery nam, studentum, napoprve utece. Chapu, ze v bezne vyuce nemuzeme stihat pripad sledovat dvakrat cely, ale varianta s opakovanym prohlednutim klicovych momentu mi prisla skvela. Diky a tesim se na videnou za tyden! Pekne dny, L."

"Ahoj Petře, byl to bezpochyby skvělý nápad a velice povedený seminář. Po těch 3 dnech fyzicky jsem byla unavená, psychicky neuvěřitelně nabitá energií:-) Přemýšlím proč přesně jsem nabyla dojmu, že mi to dalo pomalu víc než celý rok (říkám to samozřejmě s nadsázkou:-)). Pravděpodobně to bylo tím, že to vše bylo tak podrobně a do hloubky (mě osobně to velmi vyhovuje), a tím, že jsme opravdu nahlédli do tvých myšlenkových pochodů. Každý klient byl jiný, spektrum teorie bylo velmi rozsáhlé. Podle mě, velmi důležité také bylo to, že jsme na každého měli dostatečně času, mohli jsme zabrousit v diskuzi do vedlejších témat, diskuze samotná byla velmi spontánní a živá, byl prostor i na ostatní dotazy, což osobně také považuji za velmi podstatné vzhledem k tomu, že alespoň něco málo už víme a začínáme zjišťovat, že nevíme vůbec nic a z toho vzniká postupně ohromné množství dotazů. Pro mě osobně to byl i unikátní workshop s tím posledním pánem s lupenkou, kterého už jsem odebrala sama. Hoooooodně jsem se poučila. Děkuji. S.D."

"Ahoj Petře, popíši to slovy super, super super. Já jako student prvního ročníku distančně, jsem naprosto nadšená. Každý případ byl něčím specifický a velmi poučný pro naše další využití v praxi. Po té velmi podrobná diferenciální diagnostika každého léku, byla velmi naučná na opakovací i doplňující úrovni. A musím vyzdvihnout mj. téma, které jsme probírali v pátek navečer o spirituálním růstu... Je to opravdu to, co na tomto zuboženém světě dává smysl... ;-).

P.s. obdivuji tvoji neustálou 3-denní výdrž na kurzu.

P.s. 2: v noci se mi honily v hlavě léky stále dokola, takže jsme je opravdu probírali s velkou intenzitou:)

Takže to shrnu: kurzu nemám absolutně co vytknout a jednou snad budeme tak dobří jako ty po pilném a soustavném studiu homeopatie. Zdraví P.B."

"Ahoj Petře, letní škola byla S U P E R !!! nechci se moc opakovat,ale mohu jen říci,že mi moc pomohla k pochopení " kudy na to " a zdá se mi snazší se teď učit - celé to líp "zapadá do sebe". Navíc si teď mnohem víc "užívám " Intenzivní kurs MM pro pokr." , která byla sama o sobě pro mně velkým přínosem už v červenci (kdy jsem se k ní dostala poprvé a byla jsem z ní nadšená-maximálně!!!). HŠ"

"Ahoj Petře, děkuji za přání. I já se připojuji a přeji Tobě i celému týmu všechno nejlepší do nového roku, hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, lásky a radosti. Děkuji také za úžasné přednášky, máš dar předávat moudrosti a zapalovat naše nadšení pro homeopatii. Krásný nový rok. K."

"Vážený pane Zachariáši, chtěla bych Vám také vyjádřit ohromnou poklonu. Vaše výuka,škola a způsob přednášek je překrásný,naprosto úžasný!!! Jsem naprosto nadšena a jsem velice ráda,že jsem si řekla ,že Vaší školu zkusím. Pokud budu práci homeopata dělat, budu se snažit,abych sobě sama ale i Vaší škole dělala čest!!! Přeji Vám hezký den L.C."

"Ahoj Petře, studijní víkend byl naprosto úžasný. Předčil mé očekávání. V hlavě mám sice trošku zmatek, ale to se poddá...Musím vstřebat všechny nové informace.. Zdraví J.P."

"Ahoj, moc Ti děkuji za čas a energii, kterou jsi nám věnoval. Jsi skvělý pedagog, nikdy jsem se nenudila a hodně jsi mě naučil. Absolvovala jsem školu u XXX - ta mě naučila mít ráda homeopatii, ale používat ji jsi mě naučil (snad) až Ty. Myslím, že tuším, jak homeopatii uchopit a nebojím se rozhovoru. A děsně mě baví MM :-)."

"Ahoj Petře, já dávám celému kurzu jedničku s hvězdičkou a jsem moc ráda, že jsem si vybrala Tvou školu jako první ve chvíli úplné nedotčenosti homeopatií. A že jsem nemusela ztrácet čas na kurzech, které by mi udělaly v hlavě guláš. Největší výhoda PCCH je podle mě (mimo jiné :-) v tom, že od všech lektorů se dostává stejného základu studentům, ať už jsi to Ty, Petr Hoffmann nebo Erik. A hlavně to, že homeopatie touhle formou výuky dostává báječný vědecký základ, protože vše na sebe logicky navazuje a má řád. Takže já moc děkuji za znalosti získané na PCCH a za péči o mé zdraví. H."

"Ahoj, můj názor je, že je to úžasný, krásně se poslouchá, seš prostě studna vědomostí. Jen je toho někdy pořádná dávka na vstřebání, ale to vzhledem k času je pochopitelné. Byla jsem na několika přednáškách jinde a musím říct, že tvoje jsou nejlepší :-) Velké plus za skripta, je to velká pomůcka. Také velmi cením, že dost pomáháš se sháněním pomůcek za lepší ceny ač tě to stojí jen čas a nic z toho nemáš. Takže děkuji za bezva kurz a přeju hodně spokojených studentů :-) Pavla"

"Diky za super vikend. Vzdycky mi to nabije!! I pres mou deravou hlavu byl pro me veeelky prinos jak se leky ucit. To mi myslim zlehci uceni a zlepsi pamatovaka, protoze to ma logiku. Vubec by mi to nenapadlo. Zatim jsem optimista v tom, ze se mi tak budou leky lip pamatovat. Treba Viperu zopakuju i o pulnoci:)Takze jeste jednou diiiik!!!"

"Ahojky Petře, pořád mám v hlavě homeopatiké bzučení. Jsem nadšená a maximálně spokojená a fakt jsem ráda, že jsem tě potkala. L.S."

"Dobry den, opravdu Vam mockrat dekuji za cas, ktery jste mi venoval. Musim konstatovat, ze jste mi podal, jako jediny, rozumna vysvetleni, ktera jako, ac nehomeopat, jsem schopna pochopit. Jeste jednou Vam mockrat dekuji a take se tesim na shledanou na Vasich kurzech. O.P."

"Dobrý večer, moc děkuji za materiály a chtěla bych se podělit o dojem z dnešní (první pro mně) přednášky. Vynikajícím způsobem uspořádaný systém vyučování, vše jasné, přehledné a velmi lehce pochopitelné (nehledě na zvláštnost a složitost přednášené látky). Pro studenty je to velký přínos a moc to oceňuji. Hezký večer, Světlana"

"Pane Zachariáši, nevím co napsat, aby to neznělo příliš formálně. Děkuji Vám za zaslané materiály i za obyčejný přístup k lidem. Jste příkladem nejen pro svůj homeopatický přístup k případu, ale k lidem obeceně. Tak však dosahujete u lidí daleko více než memorováním pouček a vystupováním jako by z úrovně "nad" ostatními. Tady do puntíku platí "exempla trahunt". Díky Vám za vše. Srdečně zdraví a na další setkání se těší, A. S."

"Děkuji Petře, myslela jsem na vás, že ještě poděkuji za zážitek z letní školy, ale pak to zapadlo do spousty dalších nových věcí. Byla jsem jako v ráji z atmosféry, jakou dokážeš v kolektivu vytvořit. Poděkování patří i tvojí Helence, na konstelacích jsem předtím byla jen jednou ukázkově a to, co jsem si prožila s vámi, si ukládám na věky jako velmi cenné poznání. Bylo to krásné setkávání a těším se na další. Děkuji a přeji hezké prosluněné dny. Jana"

"Ahoj, Díky za celou (letní) školu, dalo mi to víc než celý rok "studia" na XXXXX. Navíc je skvělý, že neopomíjíš reflexi vztahu klienta a homeopata, přijde mi to hodně důležitý. díky! Petra"

"Ahoj Petře, chci Ti poděkovat za letní školu. Bylo to prvně, co jsem Tě slyšela přednášet. Jsem nadšená ještě teď. Kolektiv výborný. V tak malém počtu lidí jsem se cítila jako doma. Zkoušení bylo zábavné a teprve u Tebe jsem pochopila co je to znát Materii medicu. Přesto že fyzicky jsem byla vyčerpaná, tak psychicky jsem nabitá energií na dlouhou dobu. Ještě jednou díky. S pozdravem Zuzana"

"Ahoj Petře,mám zájem o DVD jak z minulého semináře, tak z budoucích. Jsem z tvého výkladu nadšená, líbí se mi tvůj bezprostřední přístup i k těm co  vše poslouchají s otevřenou pusou to jsem i já  co k homeopatii teprve přičichávají. Přeji ti hezký den a těším se na příště. O.J."

"Milý Petře! Zdravím Tě z Trutnova a děkuji za doklady, které jsi mi poslal. Moc vzpomínám na seminář, ohromně mě to "nakoplo", zas jsem se s chutí pustila do práce. Už jsem něco takového opravdu potřebovala.  MOC děkuju za seminář! K.W."

"Ahooooj Petře, díky moc, seminář byl supr a fakt výživnej, takhle intelektuálně vyšťavená jsem nebyla dlouho :-), Marcela G.J."

"Vážený pane Zachariáši, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za úžasně strávených 5 dní na letní škole. Zároveň bych se chtěla přihlásit na Váš homeopatický výcvik, pokud ještě máte místo? Hezký večer, A.R."

"Hezký den, děkuji moc za "carcinosin" a také za skvělý víkendový seminář. K homeopatii jsem se dostala během vlastní bouřlivé půlroční reakce na jedinou dávku léku, což bylo nejhorší období v mém životě. Jsem za něj ale vděčná, protože mi umožnilo přijmout homeopatii jako životní filozofii a objevovat i její krásy. Vím, že ani za deset let nebudu vědět zdaleka vše, ale víkendové úvahy mi pomohly najít strukturu a cestičku z labyrintu materie mediky. Díky, bylo to moc fajn, těším se na další setkání. Příjemné slunečné dny přeje S.P."

"Dobrý den Hanko, chtěla bych Vám moc poděkovat za jasné a srozumitelné představení programu Radar. Díky, ZK"

 

Homeopatie

Tyto stránky slouží pouze pro informativní účely a nenahrazují lékařskou péči.