Škola klasické homeopatie
Základní i postgraduální homeopatické kurzy pro veřejnost, lékařské i nelékařské profese

PCCH

Vysoká úroveň homeopatického vzdělání

Důraz na klinickou praxi a pochopení teorie

Přednášející s dlouholetými zkušenostmi

Vedení vlastních případů od 2. ročníku s podporou našich lektorů

Individuální podpora a vedení studentů

Navigace: Škola homeopatie >> Náš lektorský tým
Náš lektorský tým

Níže se můžete blíže seznámit s našimi lektory. U každého z nich naleznete stručný životopis a také informace, na kterých kurzech daný lektor vyučuje. Všichni naši lektoři jsou vzděláni v  klasické homeopatii a jejich jednotlivé výukové lekce mají logickou návaznost, která je jedním z cílů našeho vzdělání. I nadále si vzdělání pravidelně doplňují na zahraničních seminářích u nejlepších světových homeopatů.


Petr Zachariáš, Dip. IACH

Petr Zachariáš je zakladatelem a hlavním lektorem na Prague College of Classical Homeopathy. Homeopatii se profesionálně věnuje více než 14 let. Homeopatii zpočátku  studoval  soukromě u  zkušené  praktikující  homeopatky a později jsem absolvoval Homeopatickou akademii Mgr. Jiřího Čehovského. Zúčastnil klinického výcviku MUDr. Pavla Dufka a mnoha důležitých seminářů se zahraničními homeopaty, pořádaných u nás i v zahraničí.


 

Celý článek >>

Ing. Hana Poukarová

Hana Poukarová je absolventkou Managementu zdravotnických služeb na VŠE, 3 letého intenzivního výcviku a 2 letého postgraduálního kurzu na Prague College of Classical Homeopathy. V současné době studuje 2 letý kurz medicínského minima na Prague College of Classical Homeopathy a také International Academy of Classical Homeopathy v Řecku. Jejím úkolem je učit studenty homeopatickou angličtinu a práci s homeopatickým softwarem Radar Opus. Je také administrátorkou facebookových a internetových stránek školy.

Celý článek >>

Mgr. Jiří Majstr

Vystudoval obor Diplomovaný zdravotnický záchranář na Vyšší zdravotnické škole Bílá vločka s.r.o. v Českých Budějovicích, bakalářský studijní obor Zdravotnický záchranář a magisterský studijní obor Ochrana obyvatelstva - Civilní nouzová připravenost na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, který si od roku 2015 prohlubuje v doktorandském studijním oboru na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně, ČVUT v Praze. Odbornou praxi zdravotnického záchranáře vykonává od roku 2003 v Jihočeském kraji (Prachatice, Volary, Č. Budějovice, Kaplice, Frymburk a Jaderná elektrárna Temelín), působí ve výjezdových skupinách s lékařem, bez lékaře a na letecké záchranné službě. 2 roky pracoval na anesteziologicko-resuscitačním oddělení Nemocnice České Budějovice a.s. Od roku 2008 působí na pozici odborného asistenta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde vyučuje odborné předměty (Urgentní medicína a válečná chirurgie, Integrovaný záchranný systém, První pomoc, Předlékařská první pomoc) a podílí se na vedení odborné praxe studentů Zdravotně sociální fakulty JU. Věnuje se školení první pomoci pro širokou veřejnost, firmy, školy, zájmové skupiny i jednotlivce.


Erik van Woensel

Erik van Woensel je na Prague College of Classical Homeopathy hostujícím lektorem. Homeopatii studuje od roku 1977, praktikuje ji od roku 1982. Homeopatii vyučuje na řadě škol včetně Prague College of Classical Homeopathy i na mezinárodních seminářích. Je autorem několika odborných homeopatických knih. Stal se asistentem Prof. George Vithoulkase a spoluautorem knihy Levels of Health (Úrovně zdraví). Jeho cílem je šířit homeopatii na té nejlepší odborné úrovni. Pro dosažení tohoto cíle založil mimo jiné Archiv pro homeopatii (Archive for Homeopathy).


Homeopatie

Tyto stránky slouží pouze pro informativní účely a nenahrazují lékařskou péči.