Škola klasické homeopatie
Základní i postgraduální homeopatické kurzy pro veřejnost, lékařské i nelékařské profese

PCCH

Vysoká úroveň homeopatického vzdělání

Důraz na klinickou praxi a pochopení teorie

Přednášející s dlouholetými zkušenostmi

Vedení vlastních případů od 2. ročníku s podporou našich lektorů

Individuální podpora a vedení studentů

Navigace: Homeopatické kurzy a osnovy >> Kurz Materia Medica pro pokročilé - online
Kurz Materia medika pro pokročilé e-mail print

Tento kurz je určen všem pokročilým studentům a absolventům homeopatických škol, kteří chtějí intenzivně pracovat na prohlubování svých znalostí Materie mediky a studiu nových léků. Každý studijní blok  trvá 3 hodiny a je rozdělen na 3 části. V první části probereme vždy 6-8 léků v poměru 50/50 - polychresty/malé léky. U polychrestů se budeme soustředit na pochopení vývoje patologického stavu ze stavu zdraví do stavu pokročilé patologie, tzv. fáze léku. Nedílnou součástí je zaměření se na klíčové kombinace zvláštních symptomů, které pokud uvidíme dohromady, jsou velmi jistou indikací pro daný lék.

Druhou část tvoří diferenciální diagnostika s nejpodobnějšími léky a rozdíly mezi léky, které mají společné symptomy. Studenti se tak učí rychle diferencovat podobné léky, což jim umožní přesnější a rychlejší předepsání.

Třetí a nejdůležitější část je tvořena praktickým procvičováním naučených léků se studenty ve třídě. Výcvik vede Petr Zachariáš, homeopat s více než 12-letou praxí.

Organizace studia:

Na kurz se lze přihlásit jako na celek, nikoliv na jednotlivé semináře. Tento kurz vyučujeme prostřednictvím elektronických nahrávek. Spolu s podrobnými skripty a dokladem o zaplacení obdržíte také odkaz k jejich stažení. Závěrečné zkoušky se konají přímo na Prague College of Classical Homeopathy v předem stanoveném termínu a je nutné se na ně dostavit osobně.

Studijní materiály:

Studijní materiály ve formě skript, která obsahují všechny důležité informace o probíraných lécích, jsou v ceně kurzu.

Cena kurzu:

Kurz je možné uhradit předem naráz nebo po částech, které činí 500,- za jeden studijní blok (celkem se kurz skládá z 21 samostatných bloků). Celková cena kurzu je tedy 10.500 Kč. STUDENTI PCCH MAJÍ NA TENTO KURZ SLEVU 50% PŘI PLATBĚ NARÁZ.

Na kurz je možné se přihlásit ZDE.

 

Homeopatie

Tyto stránky slouží pouze pro informativní účely a nenahrazují lékařskou péči.