Škola klasické homeopatie
Základní i postgraduální homeopatické kurzy pro veřejnost, lékařské i nelékařské profese

PCCH

Vysoká úroveň homeopatického vzdělání

Důraz na klinickou praxi a pochopení teorie

Přednášející s dlouholetými zkušenostmi

Vedení vlastních případů od 2. ročníku s podporou našich lektorů

Individuální podpora a vedení studentů

Navigace: Homeopatické kurzy a osnovy >> Intenzivní kurz Organonu – online
Intenzivní kurz Organonu – online e-mail print

Ukázku kurzu si můžete poslechnout ZDE
Ukázku skript si můžete stáhnout ZDE

Hahnemannův Organon představuje základní dílo klasické homeopatie. V jeho paragrafech se skrývají nejen odpovědi na většinu otázek, které si homeopaté často kladou, ale je také zdrojem mnoha informací, které si při letmém přečtení zřídkakdy uvědomíme, a to i přesto, že se jedná o informace naprosto zásadní pro homeopatickou praxi. Během tohoto kurzu se budeme zabývat podrobným výkladem a pochopením prvních 200 paragrafů tohoto monumentálního díla. S. Hahnemann v těchto paragrafech rozebírá nejen podrobné mechanismy jednotlivých homeopatických principů, ale také vyslovuje otázky a odpovědi na témata, jako jsou mise homeopatické léčby, skutečný význam nezaujatého pozorování, překážky bránící v léčbě, primární a sekundární účinek léků, přístup homeopata k pacientům a mnoho dalších témat, která jsou na seminářích často opomíjena.

Všeobecné informace

Dálkové studium

Tento kurz nabízíme dálkovou formou prostřednictvím audionahrávek. Účastníci kurzu obdrží profesionálně zpracované audionahrávky semináře v elektronické podobě ve vysoké kvalitě spolu se skripty obsahující studijní materiály a dokladem o zaplacení.

Organizace studia:

Kurz obsahuje 20 studijních bloků (každý blok obsahuje 10 paragrafů).

Studijní materiály:

Studijní materiály ve formě skript, která obsahují všechny důležité informace o probíraných paragrafech Organonu, jsou v ceně kurzu.

Cena kurzu:

Kurz je možné uhradit předem naráz nebo po částech, které činí 500 Kč za jeden studijní blok. Celková cena Intenzivního kurzu Organonu je tedy 10 000 Kč.

Přihlášky:

Na tento seminář je nutné se předem přihlásit. Přihlášky je možno posílat emailem na: pzacharias@pcch.cz

Reference

„Váš seminář na téma Organon byl skutečně výjimečný na dané téma, za celá léta  jsem nic podobného neslyšel. Také jste to skutečně velmi dobře přednesl, děkuji. S pozdravem P.H.“

„Dobrý den, Váš seminář k Organonu byl pro mě osobně velkým přínosem, dostal jsem odpovědi na některé zásadní otázky ohledně homeopatie, které mám teď v hlavě a vše je zase o něco jasnější. Mějte se pěkně! O.T.“

„Moc děkuju za hezké studijní chvíle a za velmi dobré znalosti. Moc mě kurz bavil a doufám, že se ještě někdy na nějakém setkáme.“ A.

„Děkuju, že jsi tenhle kurz pro studenty uspořádal, byl skvělý.“ J.

 

Homeopatie

Tyto stránky slouží pouze pro informativní účely a nenahrazují lékařskou péči.